Споредете до 4 продукти:

BKT TR 882 400/60 D15.5 156A6

BKT TR 882
BKT TR 882
BKT

BKT TR 882400/60 D15.5 156A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
BKT
Ширина:
400
Висина:
60
Конструкција:
D
Дијаметар:
15.5
Индекс на товар:
156
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8903094019908

Највисока цена:  371,6 €

Цена по парче

371,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  45,05 €

Назад кон врвот