Споредете до 4 продукти:

BKT TR 882 400/60 D15.5

BKT TR 882
BKT TR 882
BKT

BKT TR 882400/60 D15.5

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
BKT
Ширина:
400
Висина:
60
Конструкција:
D
Дијаметар:
15.5
EAN:
8903094019861

Највисока цена:  372,1 €

Цена по парче

372,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  51,31 €

Назад кон врвот