Споредете до 4 продукти:

BKT TR 315 31x15.50 D15 121B

BKT TR 315
BKT TR 315
BKT

BKT TR 31531x15.50 D15 121B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
BKT
Ширина:
31x15.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
121
Индекс на брзина:
B
EAN:
8903094043774

Највисока цена:  316 €

Цена по парче

316 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  45,05 €

Назад кон врвот