Споредете до 4 продукти:

BKT TR-144 7.00 D16 75A6

BKT

BKT TR-1447.00 D16 75A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
BKT
Ширина:
7.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8903094004706

Највисока цена:  117,3 €

Цена по парче

117,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,82 €

Назад кон врвот