Споредете до 4 продукти:

BKT TR-135 20.8 D38 156A6

BKT

BKT TR-13520.8 D38 156A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
BKT
Ширина:
20.8
Конструкција:
D
Дијаметар:
38
Индекс на товар:
156
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8903094003952

Највисока цена:  1.764,3 €

Цена по парче

1.764,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  188,03 €

Назад кон врвот