Споредете до 4 продукти:

BKT TR-135 14.9 D28 130A6

BKT

BKT TR-13514.9 D28 130A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
BKT
Ширина:
14.9
Конструкција:
D
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
130
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8903094003501

Највисока цена:  500,9 €

Цена по парче

500,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  45,05 €

Назад кон врвот