Споредете до 4 продукти:

BKT TR-135 12.4 D36 127A6

BKT

BKT TR-13512.4 D36 127A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
BKT
Ширина:
12.4
Конструкција:
D
Дијаметар:
36
Индекс на товар:
127
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8903094003266

Највисока цена:  488,8 €

Цена по парче

488,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  45,05 €

Назад кон врвот