Споредете до 4 продукти:

BKT TR-135 12.4 D20 116A6

BKT

BKT TR-13512.4 D20 116A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
BKT
Ширина:
12.4
Конструкција:
D
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
116
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8903094028825

Највисока цена:  451,8 €

Цена по парче

451,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  51,31 €

Назад кон врвот