Споредете до 4 продукти:

BKT TR-126 6 D14 66A6

BKT

BKT TR-1266 D14 66A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
BKT
Ширина:
6
Конструкција:
D
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
66
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8903094004522

Највисока цена:  102,4 €

Цена по парче

102,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,56 €

Назад кон врвот