Споредете до 4 продукти:

BKT TF 8181 5.00 D15 82A6

BKT TF 8181
BKT TF 8181
BKT

BKT TF 81815.00 D15 82A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
BKT
Ширина:
5.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8903094020546

Највисока цена:  63 €

Цена по парче

63 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,82 €

Назад кон врвот