Споредете до 4 продукти:

BKT SKID POWER HD 12 D16.5 145A2

BKT SKID POWER HD
BKT SKID POWER HD
BKT

BKT SKID POWER HD12 D16.5 145A2

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Конструкција
Производител:
BKT
Ширина:
12
Конструкција:
D
Дијаметар:
16.5
Индекс на товар:
145
Индекс на брзина:
A2
EAN:
8903094017706

Највисока цена:  373,6 €

Цена по парче

373,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  51,31 €

Назад кон врвот