Споредете до 4 продукти:

BKT SKID POWER HD 10 D16.5

BKT SKID POWER HD
BKT SKID POWER HD
BKT

BKT SKID POWER HD10 D16.5

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Конструкција
Производител:
BKT
Ширина:
10
Конструкција:
D
Дијаметар:
16.5
EAN:
8903094017614

Највисока цена:  279,8 €

Цена по парче

279,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  51,31 €

Назад кон врвот