Споредете до 4 продукти:

BKT RT855 320/85 R38 143A8

BKT

BKT RT855320/85 R38 143A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
BKT
Ширина:
320
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
38
Индекс на товар:
143
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8903094039593

Највисока цена:  786,3 €

Цена по парче

786,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  45,05 €

Назад кон врвот