Споредете до 4 продукти:

BKT RT855 280/85 R20 112A8

BKT

BKT RT855280/85 R20 112A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
BKT
Ширина:
280
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
112
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8903094021918

Највисока цена:  411,7 €

Цена по парче

411,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  45,41 €

Назад кон врвот