Споредете до 4 продукти:

BKT Ridemax FL 693M 850/50 R30.5 182D

BKT

BKT Ridemax FL 693M850/50 R30.5 182D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
BKT
Ширина:
850
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
30.5
Индекс на товар:
182
Индекс на брзина:
D
EAN:
8903094034505

Највисока цена:  3.130,8 €

Цена по парче

3.130,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  103,28 €

Назад кон врвот