Споредете до 4 продукти:

BKT Ridemax FL 693M 750/60 R30.5 181D

BKT

BKT Ridemax FL 693M750/60 R30.5 181D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
BKT
Ширина:
750
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
30.5
Индекс на товар:
181
Индекс на брзина:
D

Највисока цена:  2.946,9 €

Цена по парче

2.946,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  112,89 €

Назад кон врвот