Споредете до 4 продукти:

BKT Ridemax FL 693M 650/55 R26.5 169D

BKT

BKT Ridemax FL 693M650/55 R26.5 169D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
BKT
Ширина:
650
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
26.5
Индекс на товар:
169
Индекс на брзина:
D
EAN:
8903094037537

Највисока цена:  2.007,7 €

Цена по парче

2.007,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  112,89 €

Назад кон врвот