Споредете до 4 продукти:

BKT Ridemax FL 693M 560/55 R22.5 158D

BKT

BKT Ridemax FL 693M560/55 R22.5 158D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
BKT
Ширина:
560
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
158
Индекс на брзина:
D
EAN:
8903094037353

Највисока цена:  1.488,9 €

Цена по парче

1.488,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  51,31 €

Назад кон врвот