Споредете до 4 продукти:

BKT PL 801 Set 7.00 D12

BKT

BKT PL 801 Set7.00 D12

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
BKT
Ширина:
7.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
EAN:
8903094007219

Највисока цена:  157,2 €

Цена по парче

157,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,63 €

Назад кон врвот