Споредете до 4 продукти:

BKT Multimax MP 527 480/80 R26 160A8

BKT

BKT Multimax MP 527480/80 R26 160A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Конструкција
Производител:
BKT
Ширина:
480
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
26
Индекс на товар:
160
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8903094055012

Највисока цена:  1.612,7 €

Цена по парче

1.612,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  85,47 €

Назад кон врвот