Споредете до 4 продукти:

BKT Maglift LIP 140/55 D9 114A5

BKT

BKT Maglift LIP140/55 D9 114A5

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Индустрија
Производител:
BKT
Ширина:
140
Висина:
55
Конструкција:
D
Дијаметар:
9
Индекс на товар:
114
Индекс на брзина:
A5
EAN:
8903094054787

Највисока цена: 

Назад кон врвот