Споредете до 4 продукти:

BKT LiftMax LM81 6.00 R9 121A5

BKT

BKT LiftMax LM816.00 R9 121A5

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Пневматски гуми
Производител:
BKT
Ширина:
6.00
Конструкција:
R
Дијаметар:
9
Индекс на товар:
121
Индекс на брзина:
A5
EAN:
8903094048878

Највисока цена:  148,7 €

Цена по парче

148,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,56 €

Назад кон врвот