Споредете до 4 продукти:

BKT LG-306 18x8.50 D8

BKT

BKT LG-30618x8.50 D8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
BKT
Ширина:
18x8.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
EAN:
8903094012374

Највисока цена:  66,4 €

Цена по парче

66,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,99 €

Назад кон врвот