Споредете до 4 продукти:

BKT AW 909 10.0/75 D15.3 128A6

BKT AW 909
BKT AW 909
BKT

BKT AW 90910.0/75 D15.3 128A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
BKT
Ширина:
10.0
Висина:
75
Конструкција:
D
Дијаметар:
15.3
Индекс на товар:
128
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8903094010394

Највисока цена:  124,2 €

Цена по парче

124,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,11 €

Назад кон врвот