Споредете до 4 продукти:

BKT AW 708 520/50 D17 162A8

BKT AW 708
BKT AW 708
BKT

BKT AW 708520/50 D17 162A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
BKT
Ширина:
520
Висина:
50
Конструкција:
D
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
162
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8903094063413

Највисока цена:  735,9 €

Цена по парче

735,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  45,41 €

Назад кон врвот