Споредете до 4 продукти:

BKT AS-507 185/65 D15 89A6

BKT

BKT AS-507185/65 D15 89A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
BKT
Ширина:
185
Висина:
65
Конструкција:
D
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
89
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8903094019489

Највисока цена: 

Назад кон врвот