Споредете до 4 продукти:

BKT AS-505 6.50/80 D15 110A6

BKT

BKT AS-5056.50/80 D15 110A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
BKT
Ширина:
6.50
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8903094019472

Највисока цена:  92,2 €

Цена по парче

92,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,82 €

Назад кон врвот