Споредете до 4 продукти:

BKT AS 504 16.0/70 D20 154A6

BKT AS 504
BKT AS 504
BKT

BKT AS 50416.0/70 D20 154A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
BKT
Ширина:
16.0
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
154
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8903094019069

Највисока цена:  612,9 €

Цена по парче

612,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  51,31 €

Назад кон врвот