Споредете до 4 продукти:

BKT AS 504 15.5/80 D24 157A8

BKT AS 504
BKT AS 504
BKT

BKT AS 50415.5/80 D24 157A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
BKT
Ширина:
15.5
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
157
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8903094018963

Највисока цена:  643,1 €

Цена по парче

643,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  46,95 €

Назад кон врвот