Споредете до 4 продукти:

BKT Airomax AM 27 385/95 R25 170F

BKT

BKT Airomax AM 27385/95 R25 170F

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
BKT
Ширина:
385
Висина:
95
Конструкција:
R
Дијаметар:
25
Индекс на товар:
170
Индекс на брзина:
F
EAN:
8903094044214

Највисока цена:  1.920,2 €

Цена по парче

1.920,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  112,89 €

Назад кон врвот