Споредете до 4 продукти:

BKT Agrimax RT657 650/65 R38 166A8

BKT

BKT Agrimax RT657650/65 R38 166A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
BKT
Ширина:
650
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
38
Индекс на товар:
166
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8903094021383

Највисока цена:  2.471,6 €

Цена по парче

2.471,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  99,11 €

Назад кон врвот