Споредете до 4 продукти:

BKT Agrimax RT600 800/65 R32 181A8

BKT

BKT Agrimax RT600800/65 R32 181A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
BKT
Ширина:
800
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
32
Индекс на товар:
181
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8903094039302

Највисока цена:  3.799,8 €

Цена по парче

3.799,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  103,28 €

Назад кон врвот