Споредете до 4 продукти:

BKT Agrimax RT 955 230/95 R48 136A8

BKT

BKT Agrimax RT 955230/95 R48 136A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
BKT
Ширина:
230
Висина:
95
Конструкција:
R
Дијаметар:
48
Индекс на товар:
136
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8903094021864

Највисока цена:  765,5 €

Цена по парче

765,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  46,95 €

Назад кон врвот