Споредете до 4 продукти:

BKT Agrimax RT 945 320/90 R42 139A8

BKT

BKT Agrimax RT 945320/90 R42 139A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
BKT
Ширина:
320
Висина:
90
Конструкција:
R
Дијаметар:
42
Индекс на товар:
139
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8903094038664

Највисока цена:  1.661 €

Цена по парче

1.661 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  85,47 €

Назад кон врвот