Споредете до 4 продукти:

BKT AGRIMAX FORCE IF600/60 R34 165D

BKT

BKT AGRIMAX FORCEIF600/60 R34 165D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
BKT
Ширина:
IF600
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
34
Индекс на товар:
165
Индекс на брзина:
D
EAN:
8903094063628

Највисока цена:  3.990,6 €

Цена по парче

3.990,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  188,03 €

Назад кон врвот