Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Urban Terrain T/A 265/70 R16 112H

BF Goodrich Urban Terrain T/A
BF Goodrich Urban Terrain T/A
BF Goodrich Urban Terrain T/A
BF Goodrich

BF Goodrich Urban Terrain T/A265/70 R16 112H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
265
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
112
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528706049743
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  126,10 €

Цена по парче

126,10 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 7,70 €

Назад кон врвот