Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Urban Terrain T/A 255/55 R18 109V

BF Goodrich

BF Goodrich Urban Terrain T/A255/55 R18 109V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
255
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528701624518
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  158,5 €

Цена по парче

158,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,68 €

Назад кон врвот