Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Urban Terrain T/A 235/60 R18 107V

BF Goodrich

BF Goodrich Urban Terrain T/A235/60 R18 107V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
235
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528705677183
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  130,10 €

Цена по парче

130,10 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,40 €

Назад кон врвот