Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Urban Terrain T/A 235/60 R16 104H

BF Goodrich

BF Goodrich Urban Terrain T/A235/60 R16 104H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
235
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528701850252
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  135 €

Цена по парче

135 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,86 €

Назад кон врвот