Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Urban Terrain T/A 235/55 R17 99V

BF Goodrich

BF Goodrich Urban Terrain T/A235/55 R17 99V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528708773356
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  130,9 €

Цена по парче

130,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,93 €

Назад кон врвот