Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Urban Terrain T/A 235/50 R18 97V

BF Goodrich

BF Goodrich Urban Terrain T/A235/50 R18 97V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
235
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528701200712
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  156,8 €

Цена по парче

156,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,93 €

Назад кон врвот