Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Urban Terrain T/A 225/65 R17 102H

BF Goodrich

BF Goodrich Urban Terrain T/A225/65 R17 102H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
225
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528703941132
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  125,9 €

Цена по парче

125,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,86 €

Назад кон врвот