Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Urban Terrain T/A 215/70 R16 100H

BF Goodrich

BF Goodrich Urban Terrain T/A215/70 R16 100H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
215
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528700349443
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  129,2 €

Цена по парче

129,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,77 €

Назад кон врвот