Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Urban Terrain T/A 215/65 R16 98H

BF Goodrich

BF Goodrich Urban Terrain T/A215/65 R16 98H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528701641782
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  123,6 €

Цена по парче

123,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот