Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Urban Terrain T/A 215/60 R17 96H

BF Goodrich

BF Goodrich Urban Terrain T/A215/60 R17 96H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528708739901
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  138,2 €

Цена по парче

138,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,86 €

Назад кон врвот