Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Urban Terrain T/A 205/70 R15 96H

BF Goodrich Urban Terrain T/A
BF Goodrich Urban Terrain T/A
BF Goodrich Urban Terrain T/A
BF Goodrich

BF Goodrich Urban Terrain T/A205/70 R15 96H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
205
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528705175580
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
70 dB

Највисока цена:  123,90 €

Цена по парче

123,90 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 7,19 €

Назад кон врвот