Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich TOURING 155/80 R13 79T

BF Goodrich TOURING
BF Goodrich TOURING
BF Goodrich

BF Goodrich TOURING155/80 R13 79T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
155
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528701835853
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
70 dB

Највисока цена:  114,9 €

Цена по парче

114,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,09 €

Назад кон врвот