Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich TOURING 145/80 R13 75T

BF Goodrich TOURING
BF Goodrich TOURING
BF Goodrich

BF Goodrich TOURING145/80 R13 75T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
145
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528702051146
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
70 dB

Највисока цена:  57,1 €

Цена по парче

57,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,6 €

Назад кон врвот