Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Silvertown Bias B 8.20 D15

BF Goodrich

BF Goodrich Silvertown Bias B8.20 D15

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
8.20
Конструкција:
D
Дијаметар:
15
EAN:
0842199105490

Највисока цена:  527,4 €

Цена по парче

527,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  15,61 €

Назад кон врвот