Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Silvertown Bias B 6.40 B13 82S

BF Goodrich

BF Goodrich Silvertown Bias B6.40 B13 82S

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
6.40
Конструкција:
B
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
S
EAN:
0842199104790

Највисока цена:  329,3 €

Цена по парче

329,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,81 €

Назад кон врвот